درباره شرکت فوجی و کولر گاز ی فوجی

معرفی شرکت فوجی الکتریک ژاپن

شرکت فوجی الکتریک در سال 1923 میلادی با مشارکت و سرمایه‌گذاری مشترک شرکت ژاپنی Furukawa Co., Ltd. و یک شرکت اروپایی در کشور ژاپن تأسیس گردید و در سال 1924 اولین محصولات این شرکت درزمینه­ی ترانسفورماتورهای الکتریکی، ماشین‌های برقی و انواع فن به بازار عرضه شدند.

فوجی الکتریک در دهه 1930 نیز با ارائه محصولات برقی درزمینه­ی توزیع انرژی برق مانند Circuit Breaker و همچنین ساخت توربین‌های برق به‌عنوان یکی از شرکت‌های اصلی پیش‌قدم در ساخت این محصولات شناخته شد. در دهه 40 میلادی و تا اواسط دهه 50 به علت جنگ جهانی دوم و نابودی ساختار داخلی کشور ژاپن امکان تولید محصولات برای این شرکت موجود نبود و از اواسط دهه 50 میلادی با ورود به بازار لوازم‌خانگی و همچنین تولید اولین سری از کنتاکتورهای مغناطیسی و تجهیزات نیمه‌هادی فعالیت مجدد خود را آغاز کرد.

در طول بیش از 95 سال که از تاریخ تأسیس شرکت Fuji Electric می‌گذرد این شرکت همواره به‌عنوان پیشگام در عرضه فناوری در صنعت برق مطرح بوده و برای برخی از تجهیزات تولیدی مانند فرکانس اینورتر نام اولین عرضه‌کننده صنعتی را از آن خود نموده است.

طیف وسیع فعالیت شرکت فوجی الکتریک در صنعت برق مانند تولید نیمه‌هادی‌های قدرت، ایجاد نیروگاه‌های برق از منابع تجدید پذیر و انرژی‌های نو (خورشیدی، باد، ژئوترمال، پیل‌های سوختی و ....) آن را به یک شرکت جهانی تبدیل نموده است.

شرکت Fuji Electric را می‌توان با اعداد به شرح زیر بیان نمود:

تعداد کارکنان در سراسر جهان: بیش از 27.009 نفر

حوزه فعالیت شرکت: در چهار گروه اصلی شامل:

- سامانه‌های الکترونیک قدرت، شامل دو قسمت (بخش راه‌حل‌های انرژی و بخش راه‌حل‌های صنعتی)

- تولید انرژی برق (انواع نیروگاه‌های برق و به‌خصوص استفاده از منابع انرژی نو)

- تجهیزات الکترونیکی

- دستگاه‌های توزیع و فروش مواد غذایی و نوشابه

تعدادمحصولات تولیدی: بیش از 438.690 عدد

دفاتر اصلی شرکت: 121 دفتر در 21 کشور جهان

کشورهای استفاده کننده از محصولات فوجی الکتریک: بیش از 102 کشور جهان

میزان فروش : 8.429 میلیون دلار (هشت میلیارد و چهارصد و بیست و نه میلیون دلار)

کولر گازی فوجی 24 هزار

کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr : در ایران کە از لحاظ آب و هوای خشک و گرم است کە با شروع فصلهای گرم بهترین راه نجات و خلاصی از شر گرما تهیەی دستگاههای خنک سازی محیط میباشد هم اکنون با بالارفتن سطح فناوری های جدید و پیشرفت ان محصولاتی جدید و تازە را در بازار می بینیم کە سیستمهای خنک سازی هوا هم شامل بیشتر شدن سطح نواوری و تکنولوژی های بروز هستند کە پر مخاطب ترین محصول در این بارە کولرهای گازی در انواع مدل های گوناگون میباشند.

در کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr از موتور T3 و گاز R410 استفاده شده کە سازگار با محیط زیست و در مصرف انرژی بهینە عمل میکند کولر گازی فوجی در انواع ظرفیت 24000_18000_12000و ….سایر مدلهای دیواری و ایستادە موجود است این کولر گازی مدل های مختلفی اعم از پنل اینه ای مشکی که گاز ان R410 وکم مصرف است .مدل دیگر کولر گازی فوجی پنل سفید موتور T3 و گاز R22 دارند که پر مصرف هستند و برای مناطق حاره ای مناسب هستند.

قیمت کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr

شما با مشاهدەی صفحە نمایش میزان کارکرد و دما را کنترل و تنظیم کنید کولرگازی 24000جهت استفادە متراژ 70_80متڕ مناسبت دارد و توان پخش هوای سرد را بە کل اتاق یا سالن اعمال میکند کولزگازی 24000فوجی از تازەتڕین برندها و خوشنامترین کولرگازی های است کە کارکرد ان بە صورت گرمادهی و سرما دهی را دارد.

کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr با داشتن پرە هایی بە شکل چند سویە کە موجب ان خواهد شد تا جدا از کسانی کە در مسیر مستقیم پخش هوا هستند همەی اطراف سالن یا اتاق نیز خنک و سرما دهی شود.

کمپرسور روتاری کولرگازی فوجی با داشتن پرەهای طلایی کە در برابر گرد و غبار و باران مقاومت دارد و میزان ماندگاری ان زیاد است و این قلب تپندە در سیستم صدای بسیار کمی لز خود تولید میکند.

کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr : کمپرسورهای روتاری بە نسبت سایر کمپرسورها پیستونی مصرف و میزان صدای کمی از خود تولید میکند کە از پراستفادە ترین کمپرسورهای روتاری در کولرگازی های ظرفیتی 9000 تا 30000 است.

سیستم تهویە فوجی 24000گاز مبرد سرد و خنک سازی ان R410میباشد کە میزان بالاروی نقطە جوش پایینتر بە نسبت سایر گازهای مورد استفادە دارد و توان تولید سرما و خنکی هوای بیشتر را اعمال میکند.

کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr | اسپلیت فوجی بانه به دلیل قابلیت سرمایشی و گرمایشی آن می توان در هر دو فصل گرما و سرما از آن استفاده نمود و آب و هوایی مطبوع را پدید آورد. مزیت دیگر کولر فوجی خنک کردن تمام فضا در مدت زمان کم و به طور یکنواخت می باشد.همچنین صدای کم آن در منزل و محیط اداری ایجاد مشکل نمی کند.با خرید کولر گازی فوجی اینورتر اصلی با قیمت مناسب رضایت را بر روی لبان خود خواهید آورد.

قیمت کولر گازی 24000 فوجی مدل kfr70-lr | قیمت کولر گازی فوجی بانه

از مزایای مهم کولر گازی فوجی کم کردن آلودگی هواست . زیرا دارای فیلتر ضد آلرژی با استفاده از رادیاتورهای طلایی می باشد و همچنین ظرفیت بالا برای گرم و سرد کردن منازل و برای هر واحد ساختمانی به طور جداگانه نصب می شود.این کولر گازی دارای ترموستات دمایی می باشد تا بتوانید دمای محیط را تا هر مقدار کنترل کنید. این باعث می شود تا هر زمان کسی در محل نبود سیستم کار نکند.این موضوع باعث صرفه جویی در پول و انرژی بین 50 تا 60 درصد می شود.

ارزانترین قیمت کولرگازی فوجی را از فروشگاه ما بخواهید با تشکر